KUBOTA GZD – vynikajúci pomocník pri kosení obce
19. mája 2017
Kubota RTV – neuveriteľne mnohostranný spoločník!
26. júna 2017

Kubota získala toto ocenenie za svoj traktor M7001 s vysokoúčinným motorom s výkonom až 170 KS. Ocenenie udeľovala 58-členná porota, ktorá bola zložená z nezávislých odborníkov z celého sveta. Súťaž bola tvrdá: 59 krajín podalo viac ako 5500 súťažných projektov v nádeji, že získajú pečať kvality.

Podujatie iF DESIGN AWARD organizuje každý rok najstaršia nemecká nezávislá projektová organizácia iF International Forum Design GmbH so sídlom v Hannoveri. Vzhľadom k jej viac ako 60-ročnej existencii bolo ocenenie iF DESIGN AWARD uznané za arbitra kvality za výnimočný dizajn. Označenie iF je známe po celom svete za vynikajúce dizajnové služby.

Rad M7001 sa vyrába vo Francúzsku a vyniká vďaka svojej výhodnej nosnosti a všestrannosti pre precízne poľnohospodárstvo. Traktor Kubota série M7001 je tiež vybavený inovatívnou technológiou selektívnej katalytickej redukcie (SCR) a filtra pevných častíc (DPF) v kombinácii so 6,1 l dieselovým motorom a jeho účinným filtračným systémom vzduchu, ktorý znižuje objem emisií, čím výrazne prekonáva emisné normy Euro IV, a tým zaisťuje šetrnosť k životnému prostrediu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PRIHLÁSENIE DO NEWSLETTERA
Dostávajte informácie o novinkách a akciách ako prvý!
Vaše informácie nebudú nikdy zdieľané s osobami tretej strany.